...

...на якогось чорта поновив реєстрацію доменів ще на рік....

Це ще хтось читає?

Blog Day 2016

Ця стаття мала б з'явитися на кілька годин раніше, але ...(довга історія)

Хоча технічно поки що ще 31.08, а значить блогери все ще святкують :-)

Традиційно прийнято згадувати трохи більше «колег по цеху», проте я лінивий, тому розповім лише про один блог, який нещодавно додав в rss-читалку: Блог Романа Дмитрика

Ніби свято...

Blog Day Привіт! Не знаю скільки ще людей пам’ятає, але сьогодні день, в який котрогось року якийсь буржуїн (з перепою напевно) побачив в цифрах 31.08 слово BlOg і запропонував відзначати день блогів. Пасувало би сьогодні поділитися ссилками, на якісь нові блоги, але буду чесний: відносно регулярно читаю що пише Оля, часом заглядаю до Ігоря, деколи до Павла та Сашка, а всі решта — при появі постів в соцмережах буває зайду. Ну вибачайте... Така от я асоціальна істота. Навіть в мережі.

А загалом — останній день літа, останній день серпня — всі підводять якісь підсумки. Хоча, знову ж, якщо бути чесним, то в природі осінь настала вже два тижні тому.

Але — біс з ним. Повірю календарю, що ще кілька хвилин триває літо, і спробую згадати що воно з собою принесло/понесло.

«Das liebste Blog» Auszeichnung

Це те ж саме, що Liebster blog award, але повністю німецькою, а не мішано-німецько-англійською :-)

Відповіді я вже дав, тепер моя черга запитувати. Щоправда я дозволю собі трохи відійти від формату забавки і адресувати питання «в ефір». Хто хоче — відповість, хто не хоче — як захоче :-)

Отож, я б хотів дізнатися наступне:

Відповіді на незадане питання

Навряд чи це станеться за два-три дні, але десь за місяць хтось та й наткнеться на цю сторінку і тоді задасть питання «а чому б не продовжувати старий блог

Питання логічне, закономірне, але я маю на нього декілька (також досить логічних) відповідей:

Дойче зольдатен унд унтерофіцірен


— Шпрехен зі дойч?
— Єс! Ай дойч!

Саме таку асоціацію викликає в мене назва «Liebster blog award». Liebster — в перекладі з німецької: «найдорожчий», «найулюбленіший». Award — в німецькій відповідника не має, зате в англійські означає «нагорода».

Насправді це не зовсім нагорода, а швидше флеш-моб: блогери відповідають на запитання своїх колег і «передають естафету» далі. Мені це «щастя» привалило від Олі Врублевської і тепер мені треба щось відповісти на її запитання.

Спробую... Отже: