Я просто %рє#єю!!!

Причому не так з двох малолітніх імбецилок, як з коментів (що в ютубі, що на fb).

Ті дві 3.1415926....-зди валять на червоне, а потім, замість добігти до другої сторони попред стоячий бус, валять через всю полосу назад ще й роздумують «може то за ручки взятися...» Щоб @ука в морзі гламурніше виглядати!

А в наших доблесних коментаторів зразу починається срач який херовий водій. Причому в половини з них якась х-ня з очима, бо вони всерйоз вважають, що світлофор не працював в той час як на відео видно зелене світло для автомобілів весь час.

В другої половини повна відсутність відчуття швидкості: «90» «50». Та їхні телефони і мозги збирали б на зупинці навіть якби 30 було!!! 50 км/год — це світовий рекорд швидкості не велосипеді. Пересічний велосипедист їде зі швидкістю 10-15 км/год. Порівняйте картинку з тим, що ви бачите, коли їдете на велосипеді і всі питання відпадуть: водій їх прекрасно бачив і їхав «накатом» (10 км/год — потолок!), щоб пропустити тих дуреп, але ні секунди не сподівався, що вони ломануться назад.

А на-на-най-коронніший аргумент по імбецильності, який я побачив: «на пішохода екзамен здавати не треба, а на водія треба, тому з пішохода нічого вимагати не можна». Це ПІЗДЄЦ З ПІЗДЄЦІВ!!!! А якщо хтось правознавства не вчив, то йому можна красти/вбивати/ґвалтувати??? Маразм....

«треба було гальмувати швидше...». Треба було не матюкатися, а вийти і монтіровкою від%уярити!

«бідні дітки синяки будуть мати». А то що водій міг атак серця дістати і вмерти на місці — пох!

І пам’ятайте: виховувати дітей — марна справа — все одно вони будуть брати приклад з вас. Тому просто не робіть (а також не говоріть і не пишіть) дурниць і все у вас буде добре

Що таке інформаційна війна і як в неї воювати

Таку штуку як інформаційна війна насправді винайшли давно-предавно і, зрозумівши первні принципи, розумні люди з незапам’ятних часів ухитрялися обернути слова на свою користь.

Перші згадки про таких хитрунів доходять до нас в міфах і легендах: пам’ятаєте хитрого гінця, який мав повідомити про поразку, а натомість сказав, що військо перемогло? За правду йому мали б зробити «сєкір-башка», а так і свято людям влаштував (недовге, правда :-) ) і шкуру свою зберіг.

Ото власне і є основний принцип інформаційної війни: видавати інформацію так, щоб задовільнити свої шкурні інтереси.

З часом техніка словоблуддя вдосконалилася і її стали застосовувати в масштабах держав, а особливо хитрі спритники — в світовому масштабі.

Найвідоміша брехологія: апокрифічні лжеєвангелія, модифікації і трактування «офіційних» християнських Євангелій. Зовсім не дивно, що таку потужну персону як Ісус Христос, різні пройдохи намагалися використати для своїх цілей. Дивно те, що навіть зараз, маючи всю потугу цифрових технологій, ми досі не в стані відсіяти всю ту брєдотіну, яку давним-давно натикали продажні переписувачі і їх замовники. (Не нагадує стандартних нарікань «ну є ж інтернет — можна знайти і перевірити будь-яку інформацію і дізнатися що насправді відбувається»? Так от з однієї сторони ніби-то й можна, а на практиці — виходить що далеко не завжди...)

Ну і навряд чи я кого здивую, коли скажу, що Україна є об’єктом масштабних фальсифікацій, але в мене є шанс, якщо я розповім з якого часу це все триває.

Dlaczego?

Це запитання в першу чергу адресується дівчатам. Бажано активним користувачкам соцмереж.

Розкажіть мені тупому:

Психологічний тест горами

Новий 2015 рік мені пощастило зустріти в Карпатах. І от в один з днів ми, щоб не сидіти в хаті, пішли прогулятися до пам’ятника Захару Беркуту.

І десь на підході до вершини непомітно поділилися на дві групи: одна пішла дорогою, а інша подерлася навпростець. До вершини добралися одночасно.

Так ото в мене питання: